biuro@zaprol.pl  |  516 134 867
Follow us :-

O firmie

          Firma P.H.Z. ZAPROL powstała w 1989 roku jako spółka cywilna Jóżefa i Ryszarda Tatys w miejscowości Ulesie. Po kilku latach spółka została przekształcona w spółkę z o. o. i miała swoją siedzibę w Legnicy na terenie dawnej Centrali Nasiennej. W 2008 roku ponownie została przeniesiona do miejscowości Ulesie. Od początku istnienie ZAPROL był jedną z wiodących firm na regionalnym rynku zaopatrzenia rolnictwa w środki do produkcji.

           Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami nawozów, środków ochrony roślin i materiału siewnego w Polsce, w związku z tym oferujemy najwyższej jakości kwalifikowany materiał siewny, środki ochrony roślin oraz nawozy dolistne i mineralne.

           Dodatkowo od wielu lat zajmujemy się skupem rzepaku, zbóż i innych płodów rolnych. Mamy również rozbudowaną bazę transportową co umożliwia szybki i sprawny dowóz oraz odbiór towarów od naszych Klientów. Nierozłącznie z bogatą ofertą handlową pomocą służy kadra wykwalifikowanych doradców dla potrzeb rolnictwa, którzy aby sprostać wyzwaniom dzisiejszego rolnictwa stale poszerzają zakres swojej wiedzy. 

          Priorytetem w naszej działalności jest ciągły postęp i rozwój. Nie zadowalamy się obecną pozycją firmy, ale zawsze dążymy do zwiększania naszego udziału w rynku krajowym. Działamy na terenie woj. dolnośląskiego, nasi doradcy w każdej chwili dojeżdżają bezpośrednio do Klienta.